Hakkımızda

Kurumsal

 

Tokat Gökmedrese Diyaliz Merkezi  2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz hizmet vermeye başladığı tarihten  günümüze kadar hizmet kalitesini artırarak Tokat’ta alanında tek özel merkez olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Hastalarımızın  hayat kalitesini yükseltmek ve psiko-sosyal destek vererek onları  hayatta çok daha mutlu olmasına katkıda bulunmak amaçlarımız arasındadır.Ayrıca çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir  iş ortamında mesleklerini icra etmelerine katkı sunmak  da merkezimizin amaçları arasındadır.

Merkezimiz haftanın altı günü 30+2 diyaliz cihazı ile günde iki seans diyaliz yapmakta olup 06.00 ile 15.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merkezimiz bekleme salonu, acil odası, bay-bayan soyunma odası, her hasta için kilitli dolap, hassas tartı sistemi, su sistemi, depo, acil bakım ve tedavi odası, hasta ve engelli WC, hemodiyaliz tedavi salonu, HBV tedavi odası, HCV tedavi salonu ile  hizmet vermektedir.

Merkezimiz SGK anlaşmalı olup , tedavi için başvuran hastalarımız özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine bırakılmaktadır.

Merkezimiz hekim kadromuzda bir diyaliz sertifikalı uzman hekim yine diyaliz sertifikalı tam zamanlı sorumlu hekim ile çalışmaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara